Якщо  хочете відчути місто по-справжньому, зрозуміти його культуру, ви можете послухати музику, скуштувати місцевої їжі. Але  в Ріо-де-Жанейро, перш за все, ви повинні подивитися, як рухаються його ультра-спортивні мешканці.

В гарячому місті, з усіх сторін оточеного пляжами, тілесність – це спосіб взаємодії з навколишнім середовищем,  це спілкування, кажуть представники групи Cariocas ( культурної групи, яку представляють жителі Ріо, що пропагує гарний настрій та любов до життя). Тілесність – це культура Ріо. Рух – це спосіб життя.

Фітнес робить старих і молодих жителів Ріо справжніми атлетами. “Моє улюблене місце в Ріо-де-Жанейро це лагуна. І не тільки тому, що вона з’єднує ряд південних районів міста, а ще й тому, що там  гарний краєвид з великою кількістю місць для  занять капоейри,” – говорить 26-річний Сонні Дьюк, який займається рухливими видами спорту вже близько дванадцяти років. Габріель Фаріа, 28 років, якого друзі з Каліфорнії познайомили зі слеклайном,  використовує свій вид спорту, щоб знайти внутрішній  баланс і бути  ближчим до природи.

Досягти ідеалу Ріо дуже важко. Спроби початківців набувають різних форм: вранішня гімнастика на схилах Флінстону, футбоволейбол з видом на Копакабану, танці та боксерські спаринги.

Все, що їх об’єднує – це бажання рухатися. Дивіться це відео, зняте нашими однодумцями Equinox, щоб побачити справжніх вуличних атлетів в усій красі та багатоманістності бразильського духу. Отримайте натхнення рухатись, вдосконалюватись і перемагати!

 

 

долучайтеся

  • Facebook
  • VK
  • Google Plus
  • Pinterest
  • mail